ART / Misc. paintings / Fotografikonst 13746213

nr 1374 6213

Fotografikonst

Kurt Arrigo. Signed, numbered 11/200, fire and water, 100x145cm, ram medföljer.

Kurt Arrigo. Signerad, numrerad 11/200, fire and water, 100x145cm

Condition: ram medföljer

1000

SEK 7000

Monday January 25 2021
at 19:47:44