ART / Etchings etc / Etching 11933179
nr 1193 3179
Leif Olausson
(1944-2017), Sverige
Leif Olausson (1944-2017), Sweden. "Svart guld". Signed, dated -86, numbered 31/50. Subject: 36x50 cm,
ETCHING, "Svart guld". Signerad, daterad -86, numrerad 31/50. Motivet: 36x50 cm
Leif Olausson, Swedish painter, born 1944, dead 2017.
300
SEK 150
Monday July 16 2018
at 19:48:55
12/7 00:22:34
100 kr
15/7 21:42:22