KONST / Litografier / Färglitografi 13699528
nr 1369 9528
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 231/250. Motivet: 25x30cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:26:15
100 kr
150 kr