KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12611213
nr 1261 1213
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Färgkrita, Signerad, daterad 43, Stocke. Bär påskrift "Studie till. ". Ca 24x33 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:59:23
17/6 18:53:39
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund