ART / Lithographs / Litograph in colors 14666347
nr 1466 6347
LITOGRAPH IN COLORS
Nils E Johansson, golf clubs. Signerad och numrerad. Litograph in colors. Sheet: 64x12 cm, outer dimensions including frame: ca 75x22 cm,
Nils E Johansson, golfklubbor. Signerad och numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 64x12 cm, yttermått inklusive ram: ca 75x22 cm
800
SEK 500
Monday May 9 2022
at 20:58:50
8/5 22:33:11