Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / OljemÃ¥lningar / OljemÃ¥lning 9343142



*

nr 934 3142


Oljemålning

Mona Sjöström, Stilleben, 53x66


Följerätt

Ja

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 januari 2015
kl 18:25:47


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
6/1 09:20:20 1      100 kr
6/1 23:28:53 2      300 kr
6/1 23:45:10 1      200 kr
6/1 23:45:10 2      250 kr (Budbetjänt)
11/1 01:39:25 1      300 kr
11/1 01:39:25 2      300 kr (Budbetjänt)
11/1 01:39:36 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
  • 12 jan

e-auktion

Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.

Läs mer om e-auktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: mona sjöström olja oljemålning oljemålningar stilleben
  • 6364 OljemÃ¥lning
    Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:34
  • 6747 OljemÃ¥lning
    Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:37
  • 3029 OljemÃ¥lning
    Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:37
  • 6732 OljemÃ¥lning
    Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:01
  • 3025 OljemÃ¥lning
    Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:10
  • 7147 OljemÃ¥lning
    Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:14




Ladda ner broschyr