MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5635070
*
nr 563 5070
MIRROR
Lenght: ()
1950-tal, teakram, höjd: 60
Estimate:
300
Sold:
SEK 850
Auction date:
Monday January 26 2009
at 19:46:16
- Bid history
Time
Bidder
Bid
21/1 11:51:24
1
400 kr
22/1 15:18:40
2
550 kr
23/1 20:26:55
3
500 kr
24/1 18:19:18
4
800 kr
26/1 16:24:07
5
Vinnande bud
26/1 18:17:40
5
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teakram
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07
-
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakmliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51
*
MIRROR
nr 563 5070
MIRROR
Lenght: ()
1950-tal, teakram, höjd: 60
| Estimate: | 300 |
|---|---|
| Sold: | SEK 850 |
| Auction date: |
Monday January 26 2009 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 21/1 11:51:24 | 1 | 400 kr |
| 22/1 15:18:40 | 2 | 550 kr |
| 23/1 20:26:55 | 3 | 500 kr |
| 24/1 18:19:18 | 4 | 800 kr |
| 26/1 16:24:07 | 5 | Vinnande bud |
| 26/1 18:17:40 | 5 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teakram
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07 -
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakmliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51




