Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5635070



*

nr 563 5070


MIRROR

Lenght: ()


1950-tal, teakram, höjd: 60


Estimate:

300

Sold:

SEK 850

Auction date:

Monday January 26 2009
at 19:46:16


  • Bid history
Time Bidder Bid
21/1 11:51:24 1      400 kr
22/1 15:18:40 2      550 kr
23/1 20:26:55 3      500 kr
24/1 18:19:18 4      800 kr
26/1 16:24:07 5      Vinnande bud
26/1 18:17:40 5      justering av budtak



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teakram
  • 8291 MIRROR
    19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:03
  • 8195 MIRROR
    Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:18
  • 7027 MIRROR
    guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:12




Ladda ner broschyr