ART / Oil paintings / Oil paintings 17493060

nr 1749 3060

OIL PAINTINGS

2 pcs, Else Hermansson (1900-1997), Sweden. Signed, landscape. Oil on panel, 41x33, unframed,

2 st, Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, landskap. Olja på pannå, 41x33, oramade

600

SEK 300

Monday December 8 2025
at 18:26:13

8/12 04:18:52 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Dec 8

Kvinnliga Konstnärer

Read more about Kvinnliga Konstnärer