ART / Oil paintings / Oil painting 9625503
nr 962 5503
OIL PAINTING
unidentified artist, 1600/1700-tal, Kristus med Törnekrona, 46x36, Dubblerad, wear.
Oidentifierad konstnär, 1600/1700-tal, Kristus med Törnekrona, 46x36
Condition: Dubblerad, slitage
8000
SEK 2000
Monday May 18 2015
at 19:38:01
11/5 22:41:08