ART / Lithographs / Litograph in colors 13824151
nr 1382 4151
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Claude Weissch, figures. Signed, numbered 140/200, sheet: 56x55cm, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS, Claude Weisbuch (f. 1927), figurer. Signerad, numrerad 140/200. Bladets mått: 56x55cm, oramat löst blad
SEK 100
Wednesday Mars 3 2021
at 05:39:04