MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13385260
*
nr 1338 5260
MIRROR
reliefram, 20th century, 56x49,
reliefram, 1900-tal, 56x49 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday July 27 2020
at 20:59:34
- Bid history
Time
Bidder
Bid
16/7 17:38:27
1
300 kr
16/7 20:40:12
2
250 kr
16/7 20:40:12
1
300 kr (Robot)
27/7 03:02:23
3
500 kr
27/7 09:08:51
1
400 kr
27/7 09:08:51
3
450 kr (Robot)
27/7 13:24:44
4
Vinnande bud
27/7 19:23:40
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: reliefram spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1338 5260
MIRROR
reliefram, 20th century, 56x49,
reliefram, 1900-tal, 56x49 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday July 27 2020 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 16/7 17:38:27 | 1 | 300 kr |
| 16/7 20:40:12 | 2 | 250 kr |
| 16/7 20:40:12 | 1 | 300 kr (Robot) |
| 27/7 03:02:23 | 3 | 500 kr |
| 27/7 09:08:51 | 1 | 400 kr |
| 27/7 09:08:51 | 3 | 450 kr (Robot) |
| 27/7 13:24:44 | 4 | Vinnande bud |
| 27/7 19:23:40 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: reliefram spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



