MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Trägubbar/gumma 5486599

nr 548 6599

Trägubbar/gumma

Lenght: ()

5 st, signerade AB, 1920-tal, höjd: 22-26

1000

SEK 1100

Monday October 27 2008
at 17:44:57