MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Trägubbar/gumma 5486599
nr 548 6599
Trägubbar/gumma
Lenght: ()
5 st, signerade AB, 1920-tal, höjd: 22-26
1000
SEK 1100
Monday October 27 2008
at 17:44:57
800 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr