ART / Lithographs / Grafiskt blad 12607525
nr 1260 7525
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Mikael Persbrandt (b. 1963), Sweden. Signed. Signed, numbered 21/200, "Tjurrus" bladets mått: 61x80, löst blad,
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad. Signerad, numrerad 21/200, "Tjurrus" bladets mått: 61x80, löst blad
Mikael Persbrandt, Swedish actor and painter, born 1963.
Withdrawn
Monday June 10 2019
at 18:02:49
Mikael Persbrandt
Read more about Mikael Persbrandt