ART / Lithographs / Giclée 15042132
nr 1504 2132
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Jockum Nordström (b. 1963), Sweden. Composition. Signerad Jockum -68. Sheet: 50x70 cm, unframed, -.
Gicléetryck, Komposition. Signerad Jockum -68. Bladets Mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Condition: no remarks
Jockum Nordström, Swedish painter, born 1963.
4000
SEK 5200
Monday November 21 2022
at 19:10:59
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
4.600 kr
4.800 kr (Robot)
5.000 kr
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik