MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Kannor 5522184
nr 552 2184
Kannor
Lenght: ()
3st, 1800-tal
Condition: den största med gammal lagning
100
SEK 700
Monday November 17 2008
at 20:12:05
100 kr
250 kr
300 kr
200 kr
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr
700 kr