ART / Oil paintings / Oil painting 17166089
nr 1716 6089
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, Jesus på korset. Olja på pannå 45x36 cm, wear, damages.
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Jesus på korset. Olja på pannå 45x36 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday August 11 2025
at 19:06:21
11/8 15:22:42