Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 17515424



*

nr 1751 5424


WATERCOLOUR

Nils E Johansson. Signed, "blå emalj och vita ägg" bm: 28x38 cm, outer dimensions including frame: 47x56,


Nils E Johansson, Signerad, "blå emalj och vita ägg" bm: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 47x56


Estimate:

500

Sold:

SEK 450

Auction date:

Monday December 15 2025
at 18:58:01


  • Bid history
Time Bidder Bid
10/12 10:38:35 1      350 kr
11/12 10:54:33 1      400 kr
11/12 22:14:49 2      150 kr
11/12 22:14:49 1      200 kr (Robot)
11/12 22:14:53 2      250 kr
11/12 22:14:53 1      300 kr (Robot)
11/12 22:14:58 2      350 kr
11/12 22:14:58 1      400 kr (Robot)
11/12 22:15:00 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller nils e johansson vattenfärg




Ladda ner broschyr