KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16045202

nr 1604 5202

Axel Knipschild

(1946-1983), Sverige

Skulptur, Signerad, numrerad 3/4, daterad 1974, ca 25x18 cm

Axel Knipschild, svensk konstnär född 1946, död 1983.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 11 mars 2024
kl 20:36:56

11/3 20:31:56 1      Vinnande bud

Axel Knipschild

Läs mer om Axel Knipschild