ART / Sculptures and works of art / Sculpture 4936335

nr 493 6335

SCULPTURE

Lenght: ()

på marmorsockel, 1930-tal, sign. F. Hopp, Tyskland, nakenmodell, höjd: 18

1000

SEK 1700

Monday October 29 2007
at 17:57:19

Signe Persson-Melin (f. 1925)