MISCELLANEOUS / Toys / Mah-jongspel 14997492
nr 1499 7492
Mah-jongspel
Träetui, märkt "Mah-jongg". Length: 24 cm. Width: 17 cm. Height: 15 cm, wear, damages.
Träetui, märkt "Mah-jongg". Längd: 24 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 15 cm
Condition: slitage, skador
SEK 800
Monday October 31 2022
at 19:19:12
100 kr
300 kr
500 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Robot)
Mah-jongspel
Condition: slitage, skador
nr 1499 7492
Mah-jongspel
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 800 |
Monday October 31 2022 |