ART / Oil paintings / Oil painting 5784507
nr 578 4507
OIL PAINTING
signerad J. Clare, 19th century, fågelbo, 24x28 (lagning),
signerad J. Clare, 1800-tal, fågelbo, 24x28 (lagning)
1200
SEK 1700
Monday April 20 2009
at 18:42:49
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.500 kr