KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735438
nr 1273 5438
Oidentifierad konstnär. Signerad Vargas, Stilleben. Olja på duk, 60x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:53:22
100 kr
250 kr