KONST / Litografier / Litografi 5522021
nr 552 2021
Litografi
Signerad Ã…ke Westin, 531/770, Storkyrkobrinken, 37x55
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:08:58
100 kr
150 kr
200 kr