ART / Lithographs / Litograph in colors 16992013
nr 1699 2013
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. Composition, stämpelsignerad, litograph in colors, Gallerie Maeght, numrerad, 127/300. Sheet: 44x61 cm, glass damage.
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition, stämpelsignerad, färglitografi, Gallerie Maeght, numrerad, 127/300. Bladets mått: 44x61 cm
Condition: skadat glas
2000
SEK 3200
Monday May 5 2025
at 21:08:12
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Robot)