FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5602215
nr 560 2215
CHAIRS
Lenght: ()
Ett par, Nyrokoko,
Condition: slitage, skador
300
SEK 500
Monday January 12 2009
at 17:44:06
300 kr
400 kr
500 kr