FURNITURE / Chairs and Stools / Desk chair 5944123
nr 594 4123
DESK CHAIR
JOC, Ekselius, wear, damages.
JOC, Ekselius
Condition: slitage, skador
300
SEK 1800
Monday August 17 2009
at 19:39:32
350 kr
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.700 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr