ART / Oil paintings / Oil painting 13407045
nr 1340 7045
OIL PAINTING
Bert Jonsson. "Gällivare-Dundret". Signed, 1980. Oil on canvas, 26x59cm,
Bert Jonsson. "Gällivare-Dundret". Signerad, 1980. Olja på duk, 26x59cm
SEK 100
Monday August 10 2020
at 18:14:06
5/8 11:09:40