KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafik 16229300
nr 1622 9300
äldre modell, bland annat 1600-tal, Wierix, Bega mfl, oramade lösa blad, bladets mått: 8x6 - 49,5x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:09:24
27/5 17:48:39
800 kr
27/5 20:04:24