KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tryck 11198188

nr 1119 8188

Tryck

2 st, signerade Ulf Hinders, bladets mått: 45x34

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juli 2017
kl 18:10:59

11/7 08:56:24 1      Vinnande bud