ART / Lithographs / Litograph in colors 9339539
nr 933 9539
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Bengt Fransson, EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 49x40,
LITOGRAPH IN COLORS, Bengt Fransson, EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 49x40
Bengt Fransson, Swedish painter, born 1935.
800
SEK 200
Sunday December 21 2014
at 19:22:31
150 kr