KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188214
nr 1718 8214
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, ej signerad, Kvinna. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 117x91
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:52:33
23/8 13:41:47
700 kr
25/8 19:10:15
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko