KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396326

nr 1539 6326

Bengt Perdelin, Signerad. Olja på duk, bladets mått: 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 18:07:02