ART / Oil paintings / Oil painting 16123123
nr 1612 3123
Grigor Auer
(1882-1967)
Grigor Auer (1882-1967). Signed, dated 1959, vårvinter. Oil on panel, 37x45 cm, outer dimensions including frame: 46x55,
OIL PAINTING, Grigor Auer (1882-1967), Signerad, daterad 1959, vårvinter. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
1000
SEK 600
Monday April 15 2024
at 19:58:46
11/4 19:50:36
12/4 09:38:50