ART / Lithographs / Grafiska blad i bok 16196038
*
nr 1619 6038
Grafiska blad i bok
'Yxlon 84', including Bertil Almlöf, Eva Stockhaus mfl, med kassett. No signature, unframed,
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockhaus mfl, med kassett. Ej signerad, oramad, 10x10-31,5x42
Estimate:
500
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday May 13 2024
at 18:19:10
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 21:56:20
1
100 kr
13/5 17:42:32
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad eva stockhaus mfl grafiska blad i bok kassett litografier
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13
-
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05
-
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54
-
6348 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:43
-
7085 LITOGRAPH IN C..
unidentified artist. Signed, numbered 15/100, date..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:31
*
Grafiska blad i bok
nr 1619 6038
Grafiska blad i bok
'Yxlon 84', including Bertil Almlöf, Eva Stockhaus mfl, med kassett. No signature, unframed,
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockhaus mfl, med kassett. Ej signerad, oramad, 10x10-31,5x42
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 150 |
| Auction date: |
Monday May 13 2024 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 12/5 21:56:20 | 1 | 100 kr |
| 13/5 17:42:32 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad eva stockhaus mfl grafiska blad i bok kassett litografier
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13 -
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05 -
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54 -
6348 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:43 -
7085 LITOGRAPH IN C..
unidentified artist. Signed, numbered 15/100, date..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:31



