KONST / Litografier / Serigrafier 7585363
*
nr 758 5363
Serigrafier
6 st, Axel Knipschild, 198/200, motivets mått: 25x25
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 maj 2012
kl 18:10:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 15:38:37
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: axel knipschild litografier serigrafier
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:10
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Serigrafier
nr 758 5363
Serigrafier
6 st, Axel Knipschild, 198/200, motivets mått: 25x25
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 maj 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/5 15:38:37 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: axel knipschild litografier serigrafier
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:10 -
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



