ART / Lithographs / Silkscreens 7585363
nr 758 5363
SILKSCREENS (F)
6 parts, Axel Knipschild, 198/200, subject size: 25x25,
6 st, Axel Knipschild, 198/200, motivets mått: 25x25
600
SEK 300
Monday May 14 2012
at 18:10:25
10/5 15:38:37