MISCELLANEOUS / Toys / Toy 14456155
nr 1445 6155
TOY
häst med vagn, wood, old. Length: 65, wear, damages.
häst med vagn, trä, modell äldre. Längd: 65 cm
Condition: slitage, skador
SEK 150
Monday January 31 2022
at 19:34:20
29/1 15:23:42
100 kr
31/1 19:29:08