LIGHTING / Table lamps / Bordslampfot 5073055
nr 507 3055
Bordslampfot
Lenght: ()
Rörstrand Gunnar Nylund (1904-1997), höjd: 23 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 250
Monday February 4 2008
at 16:57:30
100 kr
150 kr
200 kr