ART / Lithographs / Grafiskt blad 15463004
nr 1546 3004
Grafiskt blad
Bengt Bengtsson. 'Comic girl'. Signed, numbered 29/50. Giclee fine art. Image dimensions: 38x28 cm, unframed, sheet: 43x30 cm,
Bengt Bengtsson. "Comic girl". Signerad, numrerad 29/50. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x30 cm
SEK 100
Monday June 5 2023
at 20:00:00
5/6 19:50:48