FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5991160

nr 599 1160

CUPBOARD

1910-tal, oak, length: 88, width: 55, height: 206, wear.

1910-tal, Ek, längd: 88, djup: 55, höjd: 206

Condition: slitage

100

SEK 2100

Monday September 14 2009
at 18:21:26