KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277076
nr 1727 7076
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, skogsväg. Olja på pannå, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:07:32
100 kr