FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13073494
nr 1307 3494
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
one pair, Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Brännmärkta CM. Height: 73 cm, wear, spricka/lagning i ben.
ARMCHAIRS, Ett par, Brännmärkta CM. Höjd: 73 cm
Condition: slitage, spricka/lagning i ben
1000
SEK 2200
Monday February 17 2020
at 20:47:30
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
6
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
6
1.100 kr
1.200 kr
7
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Robot)