ART / Lithographs / Litograph in colors 16816125
nr 1681 6125
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered 59/360, Brudpar. Litograph in colors, Image dimensions: 62x45 cm, outer dimensions including frame: 76x58,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 59/360, Brudpar. Färglitografi, bildmått: 62x45 cm, yttermått inklusive ram: 76x58 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
2600
SEK 2800
Monday February 24 2025
at 18:47:23
2.600 kr
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson