ART / Lithographs / Litografisk affisch 15418288
nr 1541 8288
Litografisk affisch
Alfabetet, outer dimensions including frame: 73x53 cm. No signature,
Alfabetet, yttermått inklusive ram: 73x53 cm. Ej signerad
600
SEK 100
Monday May 22 2023
at 18:24:20
21/5 22:25:19