KONST / Litografier / Färglitografi 15978044
nr 1597 8044
Eléna Michéew
(1899-1972), Sverige
Ryttare. Signerad och numrerad 10/32. Bladets mått. 83x36 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 105x53 cm
Eléna Michéew, svensk bildkonstnär född 1899 i Berlin, död 1972 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:11:32
Eléna Michéew
Läs mer om Eléna Michéew
Eléna Michéew
Läs mer om Eléna Michéew
nr 1597 8044
Eléna Michéew
(1899-1972), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 12 februari 2024 |
Eléna Michéew