ART / Oil paintings / Oil painting 12667128
nr 1266 7128
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sweden. A woman, signed, ej uppspänd. Olja på dukens mått: 69x103 cm,
OIL PAINTING, Kvinna, signerad, ej uppspänd. Olja på dukens mått: 69x103 cm
Tore Hultcrantz, Swedish painter, and graphic artist, born 1923, dead 1998.
300
SEK 250
Monday July 29 2019
at 20:06:52
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
Tore Hultcrantz
Read more about Tore Hultcrantz