KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13877474

nr 1387 7474

Akvareller

3 st, Kina. Signerade. Motivet: 19x21cm, yttermått inklusive ram: 26x32cm. Akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:11:57

26/3 20:11:02 1      100 kr
29/3 18:06:57 2      Vinnande bud