KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313431

nr 1431 3431

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, barn, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 58x49cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 november 2021
kl 19:42:06

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)