ART / Oil paintings / Oil painting 12577038
nr 1257 7038
OIL PAINTING
still life with fruits, signed. Oil on canvas, 68x96 cm,
fruktstilleben, signerad. Olja på duk, 68x96 cm
800
SEK 700
Monday May 27 2019
at 20:24:49
500 kr
600 kr