KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10302025
*
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2016
kl 20:11:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 20:53:41
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på trä oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/4 20:53:41 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på trä oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



