ART / Lithographs / Litografi 4515322
nr 451 5322
Litografi
Lenght: ()
Sign. Gustaf Isander 1925. Söder Mälarstrand, Stockholm 56/182
300
SEK 300
Monday February 12 2007
at 17:26:48
12/2 17:09:44
Signe Persson-Melin (f. 1925)